Mnohým ľuďom chýba spoločenský život a časy, keď sa s priateľmi išlo na víno. Vinári Regiónu Trnava preto prichádzajú s balíčkom, ktorého kúpou ich môžete nielen podporiť, ale preniesť sa v čase a mieste, a zároveň degustovať z pohodlia svojho domova. 

Lokálny produkt nad zlato

Slovensko je bohatou krajinou, ktorá má čo ponúknuť. Vážme si tradície, rodinné korene, remeslo a prírodné zdroje. Chráňme prírodu okolo nás a majme na pamäti, že za to, v akej spoločnosti žijeme, môžeme aj my sami.

Vytvorili sme pre vás poctivý lokálny produkt, ktorým podporíte slovenských vinárov z Malokarpatskej oblasti, z regiónu Trnava, v ktorom sa rodia svetové vína. Zapojili sa doň 4 vinári, ktorí vybrali vína rôznych chutí, odrôd, aby ste mohli spoznať rozmanitosť a aby si každý vínomilec našiel svojho favorita. 

Množstvo ľudí sa spojilo a vydalo svoju najlepšiu energiu na to, aby mohol vzniknúť. Veríme, že to z tohto balíčka budete cítiť a odporučíte ho aj svojim priateľom, rodine, známym, prípadne ho darujete niekomu, na kom vám záleží a viete, že si rád vychutnáva život. Pretože taký tento balíček je. Bohémsky, svieži, farebný, plný pestrosti, chutí, lásky a poctivej práce.


Čo balíček obsahuje? 

  • 4 vinári - 4 vína
  • Degustáciou vás prevedie someliér Tomáš Šajgal vďaka rozhovorom s vinármi, ktoré si budete môcť pozrieť na videu
  • Exkluzívnym bonusom budú pre vás recepty vytvorené a napárované priamo k vybraným vínam slovenským foodblogerom Pánom Tymiánom
  • Všetky podrobnosti a množstvo ďalších informácií nájdete v priloženej brožúre, ktorá sa spolu s vínami postará o váš nezabudnuteľný zážitok

Ďalšie Informácie

Kde si bude možné balíček zakúpiť? 
Balíček bude dostupný pre osobný odber v Turistickom informačnom centre - Región Trnava

Budem si môcť zakúpiť balíček, aj keď sa momentálne nenachádzam v Trnave?
Áno, mysleli sme na vínomilcov zo všetkých kútov Slovenska, pretože chceme čo najviac podporiť lokálny produkt. Balíček sa bude dať objednať s doručením priamo k vám domov. 

Akí vinári sú súčasťou a aké vína bude balíček obsahovať?
V balíčku nájdete 4 vína, každé od iného vinára z regiónu Trnava. Konkrétne názvy vín a mená vinárov prezradíme čoskoro. Môžeme však prezradiť, že to budú rodinné vinárstva, ktoré vyrábajú vína svetovej kvality. 

Aká je cena balíčka?
Cena bude čoskoro dostupná

Kedy sa bude dať balíček zakúpiť? 
Momentálne na balíčku usilovne pracujeme a doťahujeme do konca všetky detaily, aby sa dostal do vašich rúk poctivý a vyšperkovaný produkt. Veríme, že sa nám ho podarí dostať na predajné pulty čo najskôr.

Ako sa dozviem, že je balíček už v predaji? 
Sledujte naše sociálne siete (Facebook a Instagram - RegionTrnava) a všetky podrobnosti sa dozviete včas

Bude počet balíčkov na jednu osobu obmedzený? 
Nie, môžete si objednať balíčkov aj viac, treba však počítať s tým, že sa navýši poštovné. 

Pre koho je balíček vhodný?
Pre kohokoľvek, kto uprednostňuje kvalitu pred kvantitou. Na veku nezáleží, pretože vína sú poskladané tak, aby si každý našiel svojho favorita.

Je balíček vhodný aj ako darček? 
Rozhodne ÁNO! Ten najvhodnejší :-)

*Balíček vznikol s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky ako podpora cestovného ruchu a lokálnych produktov

Fotogaléria