Strávte víkend v Regióne Tirnavia v znamení vína a nezabudnuteľných zážitkov. Pripravili sme pre vás bohatý program, ktorý vás zasvätí do tajov vína v regióne, ktorý je sním spätý od nepamäti. S Trnava Tourism nahliadnete do skrytých klenbových pivníc a navštívite dvojicu TOP vinárstiev, pričom o komfortné ubytovanie sa postará hotel či penzión v centre mesta.

Zabudnite na čas a oddajte sa atmosfére mesta s vibrujúcou históriou. Sobotné dopoludnie spolu so sprievodcom v dobovom kostýme strávite hľadaním vinárskych koreňov Trnavy - uhorskej obchodnej metropoly. Nahliadnete do podzemných klenbových pivníc a ochutnáte víno prastarej odrody pričom nevyhnecháte návštevu najvýznamnejších historických pamiatok.

Popoludní nasadnete do vinárskeho mikrobusu a so sprievodcom navštívite dvojicu vybraných vinárstiev Regiónu Tirnavia. Medzi nimi nebude chýbať Víno Mrva&Stanko, Terra Parna, Karpatská Perla či Vína z Mlyna. V oboch na vás čaká degustácia najlepších vín, občerstvenie v podobe "vínnych" chuťoviek a prehliadka výrobných priestorov a pivníc. Podvečer vás dopravíme späť do centra Trnavy, kde sa môžete zrelaxovať v pohodlí hotela, prípadne vyraziť do romantických nočných ulíc mesta.
 
V rámci doplnkového programu máte možnosť nedeľu stráviť oddychovo v Perle Malých Karpát - Smoleniciach. Prevedieme vás skvostným Smolenickým zámkom, ktorého projekt bol inšpirovaný francúzskymi zámkami v Loire. Navštívite "malé milé" múzeum Molpír plné zaujímavými expozíciami a ochutnáte lokálnu gastronómiu v miestnej reštaurácii.

PDF leták na stiahnutie


Vinárske víkendy v Tirnavii