Vinárstvo VÍNO MRVA & STANKO vyniká kvalitou svojich vín a rovnako komplexnosťou služieb pre svojich návštevníkov. Predaj vín a degustácie dopĺňajú novovybudované konferenčné priestory a útulný penzión, ktorý umožňuje komfortné vychutnanie si vinárskych zážitkov.

  64   24   60   --   20


KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY

Jedinečné a netradičné miesto – vinárstvo roka 2013 a 2010 VÍNO MRVA & STANKO - dodá vášmu podujatiu neopakovateľnú atmosféru.

VÍNO MRVA & STANKO disponuje konferenčnou miestnosťou s kapacitou do 80 osôb, vhodnou na firemné školenia, obchodné porady, prezentácie či iné spoločenské udalosti. Klimatizovaný priestor, technické zabezpečenie, reštauračné možnosti  – servis, ktorý mení magické vinárske priestory na konferenčné miesto profesionálnej úrovne. Pohodlné parkovanie je pre návštevníkov zabezpečené parkoviskom s kapacitou 20 miest.

  Plocha Školské
sedenie*
Kino
sedenie*
U-sedenie* Okrúhle
stoly*
Konferenčná
miestnosť
132 m2 36 60 64 32
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia
SLUŽBY
  • Kávové prestávky (káva, čaj)
  • Občerstvenie
  • Obedy – bufet alebo servírované menu
  • Klimatizované priestory
  • Pripojenie na internet / WiFi
  • Technické a audiovizuálne zariadenia
  • Kancelárske služby
Gastronomické služby počas konferencie sú zabezpečené externým cateringom. Okrem coffebreaks je pre hostí pripravené obedové menu v podobe bufetových stolov či servírovaných pokrmov. 

UBYTOVACIE MOŽNOSTI

Pohodlné ubytovanie priamo v areáli vinárstva VÍNO MRVA & STANKO je zabezpečené vlastným penziónom. Svojou polohou i službami je ideálnym miestom na oddych po atraktívnej návšteve vinárstva.

Penzión sa nachádza v bezprostrednej blízkosti konferenčných a degustačných miestností a ponúka 11 dvojposteľových izieb a jeden apartmán. Všetky sú vybavené vlastným príslušenstvom, klimatizáciou, televíziou a bezplatným prístupom na WIFI.

ZÁŽITKOVÉ DEGUSTÁCIE A PREHLIADKY VINÁRSTVA

Obchodné stretnutie v priestoroch vinárstva si môžete na záver spríjemniť ochutnávkou kvalitných vín a exkurziou po výrobe a pivniciach spoločnosti. Sortiment tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z pätnástich preferovaných odrôd hrozna.  Viac k degustáciám >>>

Poslať dopyt

Pozri na mape


VÍNO MRVA & STANKO, a.s.

Orešianska 7/A, 917 01 Trnava
Tel.: +421/ (0)33/ 59 147 14
predajna@mrvastanko.sk
www.mrvastanko.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 80 osôb

Počet izieb: 11
Počet stálych lôžok: 24
Počet prísteliek: 0

Degustačné priestory: 60 miest
Počet parkovacích miest: 20

Poslať dopyt