Dom a záhrada ako z rozprávky, Veselá stodola, kvety a stromy všade naokolo. Príjemné a útulné prostredie vinárskej rodiny, ktorá premenila históriu starého mlyna na svoj domov. Nezabudnuteľný zážitok, kvalitné víno a miesto, kde sa budete cítiť ako u starých rodičov na chalupe. Aj tak sa dajú charakterizovať Vína z Mlyna.

Návštevy vo vinárstve Vína z Mlyna sú pohladením duše, no nie vždy má každý túto možnosť. Rodina Demovičovcov a Soosovcov sa preto rozhodli otvoriť brány svojho rodinného klenotu toto leto naozaj pre všetkých. Vždy v stredu, vo štvrtok a v piatok v období od 26. júla do 11. augusta v čase od 15:00 do 19:00 hod. si môžete pozrieť starobylý vodný Mlyn, osviežiť sa pohárom vína, v tieni starých jabloní si dať šálku kávy s domácim koláčom, prípadne absolvovať riadenú degustáciu vín, ktoré sa hrdia pečaťou terroiru Malých Karpát.

Ak by ste to cez týždeň nestíhali, môžete vinárstvo navštíviť aj počas víkendu 29. - 30. júla, kedy sa uskutoční už tradičné podujatie Viecha na Mlyne. Vinársku letnú ponuku obohatia ďalšie regionálne chuťovky a veselé tóny folklórnej skupiny LIPKA.

Výhodou sú aj prístupné cesty a dobrá poloha obce na skok od Smoleníc či Červeného kameňa. Či už ste náhodný okoloidúci, cyklista, turista alebo milovník vína a nevšedných miest, v Doľanoch budete správne.

Dôležité informácie

LETO NA MLYNE:
26.7. - 11.8. 2017
streda / štvrtok / piatok
od 15:00 hod. do 19:00 hod.

Viac o vinárstve Vína z Mlyne
VIECHA NA MLYNE:
29.7. - 30.7. 2017
sobota / nedeľa
od 16:00 hod. do 21:00 hod.

Viac info o podujatí

Novinka

17.07. 2017 Doľany Víno

Plagát

Leto na mlyne 2017