Hovorí sa, že vyhľadávanie a ochutnávanie najlepších vín je súčasťou umenia žiť. V duchu tohto hesla sa páni Mrva a Stanko rozhodli potešiť svojich fanúšikov ochutnávkou vín, ktorá sa bude konať v priestoroch ich vinárstva.

Pre návštevníkov v rámci Dňa mladých vín budú brány vinárstva Mrva & Stanko v Trnave otvorené 12. mája 2018 od 13:00 do 21:00 hod. Okrem ochutnávky sa všetci degustátori môžu tešiť aj na prehliadku pivníc a archívov, kde nájdu uložené aj tie najväčšie klenoty vinárstva. K lahodnému vínku sa budú dokonale hodiť syry z Ovčej farmy Dolný Kubín, pripravené však budú aj kulinárske špeciality kuchárskych majstrov Miloša Tománka a Petra Kulicha.

„Aby sa u nás každý návštevník cítil čo najlepšie a vychutnal si atmosféru vinárstva trošku netradične, počas Dňa mladých vín vystúpi jazzové duo Nikolaj Nikitin a Luboš Šrámek. Určite by ste si ich vystúpenie nemali nechať ujsť.“


Vstupenky sa dajú kúpiť v predpredaji alebo vo vinotéke priamo na podujatí za 15 eur, v cene je 10 kupónov na degustáciu vína, ako aj kupón na nákup vína v deň podujatia v hodnote 5 eur. Každý milovník vína dostane aj pohár Stölzle Experience s vygravírovanou pamiatkou v podobe loga Mrva & Stanko.

Dôležité informácie

Kedy: 12. mája 13:00 - 21:00 hod.
Kde: Vinárstvo Mrva & Stanko
Vstupné: 15 EUR
Predpredaj lístkov

V cene vstupenky je zahrnuté:
- 10 kupónov na degustáciu vína + kupón na nákup vína v deň podujatia v hodnote 5 EUR
- pohár s vygravírovým logom Mrva & Stanko

Novinka

02.05. 2018 Trnava Víno

Pozri na mape


VÍNO MRVA & STANKO, a.s.

Orešianska 7/A, 917 01 Trnava
Tel.: +421/ (0)33/ 59 147 14
predajna@mrvastanko.sk
www.mrvastanko.sk