Golf už dávno nie je iba hrou pre vyvolených. Opätovne nás o tom presviedčajú úspechy mladých trnavských golfistov. Dvojici Marián Puttera ml. a Tomáš Šmiček ml. sa podarilo zvíťaziť na prestížnych golfových podujatiach. Vďačia za to aj vedeniu trnavského golfového klubu, ktorý v snahe o objavenie šikovných nováčikov odštartuje 16. septembra Nábor olympijských talentov.

Dvadsaťročný Trnavčan Marián Puttera ml. sa stal v auguste Majstrom Slovenska v hre na jamky. Nebolo to ľahké víťazstvo, aj podľa rozhodcov bol súboj ašpirantov na titul majster Slovenska mimoriadne nerozhodný. Vo finále sa tak, ako minulý rok, stretli Marián Puttera  s Pavlom Machom, tento raz však zo súboja vyšiel víťazne práve odchovanec trnavského golfového klubu.

Iba 10-ročný Tomáš Šmiček ml. uspel v silnej konkurencii u našich susedov a hrdo vybojoval titul Medzinárodný majster Rakúska juniorov a žiakov U10. Turnaj sa konal koncom júla a zmeralo si v ňom sily vyše 288 domácich a zahraničných golfistov a golfistiek rôznych vekových kategórii. Tomáš vo svojej kategórii suverénne exceloval, za čo vďačí aj kvalitnému vedeniu v jeho domovskom klube Golf Trnava.

16. septembra otvorí Golf Trnava svoje brány všetkým malým nadšencom tejto krásnej hry, aby si mohli zadarmo vyskúšať jej čaro. Na tento deň sú pripravené aj rôzne sprievodné akcie, ako napríklad rodinný golfový turnaj Family Cup či prehliadku kulinárskeho umenia šikovných trnavských kuchárov,“ pozýva Vladimír Pecho, prezident Golf Trnava.

Dôležité informácie

Nábor olympijských talentov:
16. septembra 2017 od 10:00 - 18:00 hod.
Deti vo veku 6-14 rokov

Profil golfového areálu
 
FamilyCup 2017 & Malý Majster Golf Trnava:
16. septembra 2017 od 9:30 hod.
Štartovné: 15 €/osoba

BurgerFest na golfe:
16. septembra 2017 od 11:00 hod.

Návšteva Trnavy a ubytovanie:
Všetkých návštevníkov, ktorí zavítajú na golf do Trnavy, pozývame aj do centra mesta, ktoré ukrýva množstvo zaujímavých historických pamiatok a známych dominánt, taktiež kvalitné kaviarne a pestrý kultúrny život. Pre tých, ktorí by radi ostali dlhšie, sú dostupné niekoľké ubytovacie zariadenia, ako napríklad Hotel Holiday Inn****, Hotel Impiq****, Hotel London***, Penzión Patriot*** či Hotel Spectrum***.

Novinka

13.09. 2017 Trnava Šport

Pozri na mape


Golf Trnava

Kamenný Mlyn 11, 917 08 Trnava
Tel.: +421 908 719 529
info@golftrnava.sk
www.golftrnava.sk

Plagát

 Golf Trnava - DOD 2018

Fotogaléria