V Trnave žije množstvo mladých, talentovaných a úspešných ľudí. Výnimkou nie je ani fotograf Matúš Koprda, ktorý po krásnom kalendári Nocturno na rok 2017 vyšiel s ďalšou skvelou novinkou.

Pohľadnice, ktoré chce mať doma každý.

Častokrát sme nútení vybrať si z množstva rovnakých, nezaujímavých a nudných pohľadníc, ktoré majú v plnej kráse charakterizovať dané mesto, no nie vždy si aj napriek veľkému počtu dokážeme z ponuky vybrať. Na jednej strane chcete svoje zážitky z destinácie dopriať aj svojím blízkym, na druhej strane akosi váhate, pretože máte pocit, že to nie je to, čo by ste im chceli ukázať.

Robiť veci inak je v dnešnej dobe trend, no nie každému sa to podarí. To však nemôžeme povedať o nových obrázkoch z Trnavy, ktoré budete chcieť rozoslať do sveta aj vy. Veľa z nás je zvyknutých, že na produkciu menom Matúš Koprda je spoľah, a mnohí Trnavčania by si už ťažko mysleli, že po kalendári Nocturno uzrie svetlo sveta ešte niečo krajšie.

Matúš nesklamal a na predajných pultoch Turistického informačného centra – Región Tirnavia zaujala svoje miesto čerstvá edícia tých najkrajších pohľadníc, aké sme si mohli priať.Vkusná fotografia, kvalitná tlač, moderný dizajn a dostupná cena. To sú jednoducho predpoklady na úspech.  Pohľadnice môžu dokonca slúžiť aj ako spomienkové fotografie, ktorým ak dáte ten správny rám, dokážu spríjemniť každé miesto.

Čerešničkou je aj malý veľký bonus v štýle Nocturno, takže vy aj vaši známi sa máte na čo tešiť.

Ďalšie informácie

Predajná cena:
€ 0,70  (formát A6)
€ 1,00  (formát A5)
 

Novinka

10.04. 2017 Trnava Produkt

Pozri na mape

Turistické informačné centrum -
Región Trnava

Trojičné námestie 1, 917 01 Trnava
Tel.: +421/ (0)33/ 3236 440
info@trnavatourism.sk
www.regiontrnava.sk

Otváracie hodiny
Máj - September: 
Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00 hod.
Sobota - Nedeľa: 10:00 - 18:00 hod.

Október - Apríl:
Pondelok - Piatok: 10:00 - 17:00 hod.
Sobota - Nedeľa: 10:00 - 17:00 hod.

Fotogaléria