Lúče zapadajúceho slnka sa schovajú za vinohrad, no posvietia nám hviezdy. Náladu pod holým nebom rozprúdi Dj Kinet a chuťové bunky rozveselí naše vychladené víno spolu s menu z reštaurácie Forhaus.

Teplý letný večer vo vinici je ako stvorený pre priateľov a dobré víno. 11. júla ho pre vás rozprúdi DJ Kinet na šiestom ročníku PARNA PÁRTY. Už od 19-tej hodiny sa na vás budú vo vinárstve Terra Parna tešiť všetci milovníci dobrého vína, hudby a jedla.

K ťažiskovým vínam Terra Parna patrí Modrý Portugal. Jeho ružové prevedenie budete môcť ochutnať aj v podobe novinky - vína Frizzempe. Je to ľahké letné osviežujúce víno. Adjustage fľaša je taktiež nová, sklo vyzerá akoby víno bolo naozaj až ľadovo vychladené a celý dizajn je veľmi minimalistický. 


Kto by odolal večeru pod holým nebom s dobrým vínom a priateľmi? Počas akcie sa budete môcť dokonca aj poprechádzať pomedzi vinohrady. Zažijete jedinečnú atmosféru, na ktorú tak ľahko nezabudnete. Aj takto môžete stráviť sobotný večer na tohtoročnej PARNA PÁRTY.

Dôležité informácie

Dátum a čas konania:
Sobota 11. júla 2020 | od 19:00 do 02:00 h.

Miesto konania:
Vinárstvo TERRA PARNA
Ružová Dolina 528, Suchá nad Parnou
Vstupné (zahŕňa 5 € na nákup vína):
15 € predpredaj do 5. júla
20 € predpredaj od 6. do 10. júla
20 € na mieste v deň konania

Predpredaj vstupeniek

Novinka

29.06. 2020 Suchá nad Parnou Hudba

Pozri na mape


TERRA PARNA

Ružová Dolina 528, Suchá nad Parnou
Tel.: +421/ (0)907 894 371
obchod@terraparna.sk
www.terraparna.sk

Plagát

Parna Párty 2020