Rodinné vinárstvo VÍNA Z MLYNA môžete poznať aj vďaka našim vínnym tour. Nie je tajomstvom, že práve toto čarovné vinárstvo sídli na starom Mlyne a atmosféra tam je vždy okúzľujúca. Doprajte si tento zážitok pri dobrom víne a cimbalke.

18.júna máte možnosť zažiť skvelú oslavu dobrého vína s nádychom starých dedinských veselíc. Počas nedeľného popoludnia vám začiatok letnej sezóny na Mlyne spestrí veľmi príjemný program.

Tešiť sa môžete na degustáciu Vína z mlyna, pri ktorej okoštujete kompletnú ponuku vín z ročníka 2016. Do dobrej nálady vám bude hrať cimbalová muzika v podaní folklórnej skupiny LIPKA. Určite si nenechajte ujsť prehliadku, vďaka ktorej spoznáte zamúčnenú históriu pôvodného vodného Mlyna. A ak by ste mali chuť zmeniť na chvíľku prostredie, budete mať príležitosť vyskúšať výlet do viníc k sv. Urbanovi v bričke ťahanej koňmi z farmy Margitin Dvor, na ktorú sa oplatí počkať na terase Penziónu Ompitál pri šálke kávy a domácom koláčiku.

Pre všetkých návštevníkov  budú pripravené taktiež špeciality ako pečené rebierka, guláš z diviny, lokše a sladkosti od šikovných gazdiniek, takže nikto nebude hladný. Ak by ste stále váhali, kto vás bude sprevádzať, nezabudnite so sebou zobrať svojho otca, bude to ich deň.

Dôležité informácie

Dátum a čas podujatia:
Nedeľa 18.júna 2017 | 14:00 - 20:00

Viac o vinárstve Vína z Mlyne
Vstupné:
Vstup voľný!

 

Novinka

29.05. 2017 Doľany Podujatia

Plagát

Nedeľa na mlyne