Suché listy nám už pod nohami nejakú tú dobu šuštia, stromy zmenili svoje farby tiež, slnko hreje menej a všetko sa pomaly pripravuje na zimu. To však neznamená, že jeseň nemôže byť aktívna.

Práve naopak, pestrosť podujatí pripomína farebné variácie prírody. Inak tomu nie je ani v Smoleniciach. Tak ako september, aj október sa v Smoleniciach nesie naozaj peknými podujatiami.

14.10. si môžete užiť tematickú večernú ochutnávku medoviny v miestnom medovinárstve, ktoré má na svojom konte niekoľko aj svetových ocenení. V rámci neformálnej ochutnávky budete mať možnosť ochutnať nielen niekoľko druhov včeloviny, ale aj unikátne medové pivo, ktoré je skutočnou lahôdkou pre milovníkov sladších nápojov.

Návštevníci Medoweenu sa môžu tešiť aj na sedenie na terase s výhľadom na Smolenický zámok. Zahrejú vás nielen deky, ale aj hriate medoviny či očerstvenie. Nezabudnite však na teplé oblečenie. 

V prípade, že rozmýšľate, čo vymyslieť svojim deťom na Helloween, neváhajte a príďte aj s nimi do magického sveta. Ten bude pre všetkých návštevníkov pripravený už 28.10. a 29.10. pod názvom Strašidlá na Smolenickom zámku. Pre deti je pripravený pestrý program. Okrem remeselných trhov, maľovania na tvár a lukostreľby ich čakajú aj ďalšie sprievodné akcie. 

Pre motoristov sú zabezpečené v obci dve záchytné parkoviská, ktoré budú označené informačnými tabuľami. Organizátori mysleli aj na tých, ktorí autá nemajú, preto záujemcovia z Bratislavy a Senca budú mať možnosť za príplatok využiť autobusovú dopravu.

Dôležité informácie

Medoween

Viac info o podujatí a fotogaléria


Strašidlá na Smolenickom zámku

Dátum a čas:
sobota 28.októbra 2017 | 11:00 - 22:00 hod.
nedeľa 28.októbra 2017 | 10:00 - 19:00 hod.

Viac info o podujatí a fotogaléria
Miesto: Areál Včelovina, Smolenice
Dátum: sobota 14. októbra 2017
Čas: od 17:00 do 22:00 hod.Vstupy sú naplánované každých 20 minút s limitovaným počtom osôb.

Vstupné:
Dospelí: € 6 + € 6 doplatok za dopravu
Deti do 18 rokov a ZŤP: € 4 + € 5 za dopravu

Ubytovanie

Pre všetkých návštevníkov, ktorí by sa v týchto termínoch radi ubytovali niekde v okolí, je v ponuke niekoľko ubytovacích zariadení v Trnave: Hotel Holiday Inn****, Hotel Impiq****, Hotel London***, Penzión Patriot*** či Hotel Spectrum***.

Novinka

06.10. 2017 Smolenice Podujatia

Plagáty

Medoween 2017
Strašidlá na Smolenickom zámku 2017