Príďte si vyskúšať odpaly do Areálu Golf Trnava Driving Range v prostredí plnom zelene v Trnavskom Kamennom mlyne už v sobotu 25. apríla od 9:00 hod.

Návštevníci Dňa otvorených dverí rozhodne nepotrebujú predpísané golfové oblečenie ani zelenú hráčsku kartu. Bezplatne sa budú môcť zoznámiť so športom, ktorý už dávno nie je považovaný za „snobský“.

Záujemci o hru si budú môcť zapožičať golfovú palicu ako aj ďalšiu potrebnú výstroj. K dispozícii budú aj profesionálni inštruktori, ktorí začiatočníkom vysvetlia správne držanie tela i techniku pri odpale. Prípadní záujemcovia o vstup do klubu sa zároveň budú môcť priamo na mieste zaregistrovať. Vítané sú i rodiny s deťmi, pre ktoré budú pripravené rôzne atrakcie ako skákací hrad a rôzne súťaže. Počas celého dňa bude pripravené občerstvenie.

Až do 18.00 h si užijete skvelú zábavu v Areáli Golf Trnava Driving Range, ktorý sa rozpriestiera zhruba na ploche 6,5 hektára medzi Kamenným mlynom a Bielym Kostolom a poskytuje plochu na trénovanie dlhých odpalov i krátkej hry.  

Ďalšie Informácie

Dátum a čas konania:
Sobota 25.apríla 2015 od 9:00 do 18:00 hod
Vstupné:
bezplatné

Novinka

17.04. 2015 Trnava Šport

Pozri na mape


Golf Trnava

Kamenný Mlyn 11, 917 08 Trnava
Tel.: +421 908 719 529
info@golftrnava.sk
www.golftrnava.sk

Fotogaléria